» Regulamin

Kategorie

Kontakt

 • WAKO s.c.ul. Piławska 8/20
  50-538 Wrocław
  NIP: 8992671077
 • E-mail:handel@pvcu.pl
 • Telefon71 769 84 65
  71 769 84 66
  783 009 008
 • Godziny działania sklepuPoniedziałek - piątek: 8:00 - 16:00

  Po wcześniejszym umówieniu możliwy odbiór towaru w sobotę.

Dodatkowe opcje przeglądania

Regulamin

Wstęp

Właścicielem sklepu o adresie internetowym www.pvcu.pl jest firma WAKO s.c. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Piławska 8/20.
 
Zasady zakupu
 
 • Do zakupów w sklepie internetowym pvcu.pl upoważnione są tylko Firmy - Przedsiębiorstwa (nie sprzedajemy osobom fizycznym – Konsumentom zgodnie z definicją Konsumenta z KC)
 • Warunkiem koniecznym przy zakupie jest podanie poprawnych danych adresowych, numeru telefonu i adresu e-mail w celu potwierdzenia i realizacji zamówienia.
 • Sklep internetowy przyjmuje zamówienia 7 dni w tygodniu, 24h na dobę.
 • Dokonując zakupu w sklepie internetowym pod adresem www.pvcu.pl, klient zgadza się na przetwarzanie jego danych osobowych do celów niezbędnych z realizacją zamówienia.
 
Przedmiot transakcji
 
 • Przedmiotami prowadzonych transakcji w sieci Internet są produkty wymienione w ofercie, w chwili składania zamówienia.
 • Ceny wszystkich produktów znajdujących się w ofercie e-sklepu wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT (ceny brutto).
 
Wysyłka towaru
 
 • Towar wysyłamy w ciągu 2 dni roboczych od momentu zaksięgowania pieniędzy na koncie. W przypadku dużych zamówień lub pojawiających się przerwach w dostawach od producentów na które nie mamy wpływu, termin dostawy zamówionych przez klienta towarów może wynieść od 5 do 30 dni roboczych (licząc od momentu zaksięgowania zapłaty na naszym koncie bankowym).
 • Towar dostarczany jest kurierem UPS lub DPD. Na życzenie klienta, możemy wysłać towar innym przewoźnikiem, którego klient zamówi i opłaci. W przypadku zaistnienia takiej sytuacji, klient musi poinformować nas o tym fakcie.
 • Możliwy jest także odbiór osobisty zamówionego towaru w magazynie firmy
  WAKO s.c. ul. Kwiatkowskiego 24, 55-011 Siechnice
 
Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą poprzez formularz kontaktowy, wysyłając maila bezpośrednio na adreshandel@pvcu.pl lub kontakt telefoniczny pod nr telefonu 71 73 28 710, 71 73 28 711.

Dane teleadresowe:
WAKO s.c.
ul. Piławska 8/20
50-538 Wrocław
NIP: 8992671077


Firma WAKO s.c. jest płatnikiem podatku VAT
 
Status zamówienia

Status zamówienia mogą Państwo sprawdzić logując się na swoje konto. Jeśli złożyli Państwo zamówienie jako Gość, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą poprzez formularz kontaktowy, wysyłając maila bezpośrednio na adres handel@pvcu.pl lub kontakt telefoniczny pod nr 71 73 28 710, 71 73 28 711.
 
 
 
POLITYKA PRYWATNOŚCI
 
Wstęp

Firma WAKO s.c. - właściciel sklepu dostępnego pod adresem www.pvcu.pl przywiązuje bardzo dużą wagę do szanowania Internautów i respektowania praw im przysługujących, ze szczególnym uwzględnieniem prawa do ochrony prywatności w Sieci. Uważamy, że w przypadku sklepów internetowych i platform handlowych jest to szczególnie istotne. W celu dokładnego wyjaśnienia stosowanych przez nas zasad przy gromadzeniu i przetwarzaniu danych osobowych stworzyliśmy Politykę Prywatności.
 
Podstawowe założenia

Dane osobowe naszych Klientów zbierane są w celu prawidłowego przeprowadzenia umowy sprzedaży, w celach kontaktowych, bilingowych oraz marketingowych.
 • Zbieramy i przechowujemy tylko te dane osobowe, które nam dostarczyliście podczas rejestracji w systemie lub poprzez inną formą kontaktu, podczas logowania i dokonywania zakupów.
 • Nie przekazujemy Waszych danych osobom i podmiotom trzecim.
 • Nikt poza pracownikami firmy WAKO s.c. nie posiada dostępu do przechowywanych danych osobowych.
 • Każdy z użytkowników ma możliwość wglądu i edycji gromadzonych przez nas danych osobowych.
 • Firma WAKO s.c. - właściciel sklepu www.pvcu.pl zaprzestanie przetwarzania danych natychmiast gdy wyrazicie takie życzenie.
 • Ściśle przestrzegamy Ustawy z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych. Dz. U. Nr 133 poz. 883.
 • Reagujemy na wszelkie Wasze zapytania i uwagi dotyczące naszej Polityki Prywatności.


Cele, dla których WAKO s.c. operator sklepu www.pvcu.pl gromadzi dane osobowe:
 • Bieżący kontakt z użytkownikami.
 • Wymianę korespondencji księgowej, zawieranie umów i wystawianie faktur.
 • Lepsze dostosowania informacji i materiałów pojawiających się w serwisie do preferencji użytkowników.
 • Poprawa jakości usług przez nas świadczonych i dostosowywania ich do potrzeb użytkowników.
 • Przeprowadzanie promocji, konkursów.
 • Informowania o nowościach i asortymencie.
 • Przeprowadzanie badań marketingowych.
 
Zakres udostępniania informacji o użytkownikach

WAKO s.c. - właściciel sklepu www.pvcu.pl nie udostępnia żadnych informacji osobowych podmiotom trzecim, chyba, że następuje to za zgodą użytkownika lub na wniosek organów uprawnionych do żądania takich informacji (policja, prokuratura, sądy, itp.) w przypadku podejrzenia naruszenia obowiązującego prawa przez użytkownika. Rejestrując się i logując w platformie www.pvcu.pl akceptujesz zapisy niniejszej Polityki Prywatności.
 
Adresy email pochodzące z korespondencji z www.pvcu.pl

Wszyscy Użytkownicy platformy handlowej www.pvcu.pl mają możliwość bezpośredniego kontaktu mailowego z pracownikami WAKO s.c. poprzez dostępne na stronach www.pvcu.pl adresy korespondencyjne. WAKO s.c. przechowuje korespondencję ze swoimi użytkownikami dla celów statystycznych oraz jak najlepszej i najszybszej reakcji na pojawiające się zapytania. Jednocześnie WAKO s.c. gwarantuje, że adresy w ten sposób gromadzone nie będą wykorzystywane do komunikacji z użytkownikiem w celu innym niż przez niego określony. Ewentualna komunikacja w innych kwestiach może się odbywać tylko za uprzednią zgodą użytkownika.
 
Ochrona prywatności osób niepełnoletnich

Firma WAKO s.c. nie monitoruje i nie weryfikuje informacji na temat wieku swoich klientów i współpracowników. Informacje kontaktowe od odwiedzających (takich jak adresy poczty elektronicznej użytkowników) są wykorzystywane do realizacji zamówień. Osoby niepełnoletnie nie powinny wysyłać żadnych informacji, dokonywać zamówień ani zakupów świadczonych przez nasz serwis bez wiedzy swoich rodziców lub opiekunów.
 
Ewentualne zmiany w Polityce Prywatności

Oferta WAKO s.c. będzie z czasem ulegać rozszerzeniu. Oznacza to m.in., że w przyszłości zostaną dokonane pewne zmiany w Polityce Prywatności. Wraz z każdą zmianą nowa wersja Polityki Prywatności będzie się pojawiać z nową datą. Wszelkie najistotniejsze z punktu widzenia użytkownika zmiany będą odpowiednio wyróżnione. Korzystając z serwisu www.pvcu.pl po tej dacie akceptujesz zmiany w nowej wersji Polityki Prywatności.
 
Pytania i sugestie

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, wątpliwości lub propozycje związane z naszą Polityką Prywatności, będziemy bardzo wdzięczni za kontakt pod adresem handel@pvcu.pl.
 
Postanowienia końcowe
 
 • Składając zamówienie Kupujący akceptuje powyższy regulamin.
 • Ewentualne niedogodności przy realizacji transakcji w sklepie internetowym rozstrzygane będą poprzez porozumienie stron.
 • Sprzedawca zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu bez podania przyczyn i bez wcześniejszych uprzedzeń. Zmiany te będą publikowane na bieżąco na stronie www.pvcu.pl.
 • Zawartość internetowego sklepu nie stanowi oferty, lecz zaproszenie do zawarcia umowy w rozumieniu art. 71 kodeksu cywilnego.
 • W sprawach nie uregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego oraz Ustawy z dnia 02.03.2000r. Dz.U. z 2000 r. nr 22, poz. 271. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny

Przejdź do strony głównej

Promocja dnia

Trójnik PVC-U 45º d 50

Trójnik PVC-U 45º d 50

15,87 zł19,52 zł brutto15,87 zł netto

Nasze hity

Mufa PVC-U d 50

Mufa PVC-U d 504,62 zł brutto3,76 zł netto

Kolano PVC-U 90º d 50

Kolano PVC-U 90º d 505,54 zł brutto4,50 zł netto

Zawór kulowy PVCU EPDM d 32

Zawór kulowy PVCU EPDM d 3243,64 zł brutto35,48 zł netto

Rura PVC-U PN 10 d 50x2,4mm

Rura PVC-U PN 10 d 50x2,4mm14,55 zł brutto11,83 zł netto

Zawór kulowy PP EPDM d 32

Zawór kulowy PP EPDM d 32143,01 zł brutto116,27 zł netto

Uchwyt do rury d 140

Uchwyt do rury d 14039,90 zł brutto32,43 zł netto

Przejście przez zbiornik d63

Przejście przez zbiornik d63109,97 zł brutto89,41 zł netto

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.